MUSLINA KOLEKCIJA SS2023

Vasara ir tik ļoti gaidīta, ar tik daudz skaistiem svētkiem! Te gribas justies brīvi, skaisti un viegli. Vasara ir baltā goda krekla laiks: Jāņos, kāzās, dzimšanas dienās un šogad arī Dziesmusvētkos. Un tas ir arī laiks, kad uzvilkt baltas zeķes un tik brīvu apģērbu, cik vien var atrast...

Šī kolekcija ir par skaistumu- vieglu, brīvu, un neaizmirstamu kā pati vasara!

KATRAM SAVU LAIMES LĀCI

Bērnu apģērbu zīmols Bencha Muude ir radījis jaunu 2021.gada kolekciju “Katram savu Laimes Lāci”. Jaunās kolekcijas ideja ir sargāt bērnus, likt justies droši un būt komfortā no ārpuses un arī savā sirsniņā, sajust savas zemes sargājošo spēku. Kolekcijas pamatā ir Laimes Lācis ar stilizētu latviešu rakstu zīmi- Laimas grābeklīti.

Kolekcijai ir dažādas nozīmes. Tā ir veidota par Latvijas Lāci, kurš atkal sāk iemīļot Latviju kā savu dzīvesvietu un sastopams arvien biežāk mūsu mežos. Par Lāci, kurš sargā bērnus, nes tiem saldu miegu un iepriecina, par laimīgu un piepildītu dzīvi.

Kolekcijā iestrādāts latviešu rakstu zīmju spēks- Laimas grābeklītis, kam ir trīs, seši un deviņi zari- tiem ir aizsardzības, veselības un spēka  nozīme. Laimas zīmi iegrieza šūpulī, virs durvju stenderes, ieauda segās un ieadīja zeķēs. Visos laikos vecākiem ir ļoti svarīgi pasargāt savus bērnus. Veidojot šo kolekciju, radās vēlme latviešu rakstu zīmju spēku un Lāča sargājošo spēku pārvērst bērnu un viņu vecāku sargāšanas spēkā. Lai apģērbs katru dienu sargā ne tikai fiziski no saules, vēja un lietus, bet arī enerģētiski kā stiprais Lācis un Laima.

Šīs kolekcijas audumi ir īpaši izvelēti dabīgi materiāli, kas krāsoti ar dabiskām , sertificētām krāsām, ar oeko-tex sertifikātu, lai apģērbi ir droši un ilgtspējīgi. Kolekcija šoreiz ietver kleitiņas ar garām un īsām piedurknēm, T-kreklus, gan bērniem, gan pieaugušajiem; legingus, matu lentas u.c. apģērbus

Kolekcija pieejama Bencha Muude internetveikalā www.benchamuude.lv